Recension (Översättning tillhandahållen av RealEscort Översätt. - Klicka här för att visa den ursprungliga texten.) (Klicka här för att se den översatta texten)
Selaillessani ilmoituksia, pisti Alexandran ilmoitus silmään, ei kun luuri käteen ja whats up laulamaan. Kauaa ei tarvinnut turskan odotella kun palvelut oli sovittuna ja pelipaikka navigaattorissa, se oli helppoa ja selkeää, ekat pisteet siitä.
Paikanpäällä oven avasi kuvien mukainen tyttö, finanssit kuntoon ja nautiskelemaan.
Sovitut palvelut toimi niin kuin sovittiin, ekstrana kysäistiin haluaisinko suikkarin luomuna, päätin kokeilla ja kannattikin, ehkä yksi parhaimmista oraali kyydeistä mihin nakkini on päässyt 🙂,hänen suorituksestaan kannattaa se bonus maksaa 😅.
Muutenkin oli kivaa ja pillu tiukka, tyytyväisenä kotiin ja ehkä jos tulevaisuudessa sattuu näille nurkille niin käväisen uudestaan.
Erityis maininta pornahtavan tuhmasta puheesta ja voihkimisesta ajon aikana 🙂
När jag bläddrade bland annonserna fastnade Alexandras annons i ögat, så var det bara att ta luren och sjunga på WhatsApp. Länge behövde inte torsken vänta när tjänsterna var avtalade och spelplatsen i navigatorn, det var enkelt och tydligt, första poängen för det.
På plats öppnade en tjej som stämde med bilderna dörren, finanserna i ordning och njuta.
De avtalade tjänsterna fungerade som avtalat, som extra frågades om jag ville ha avsugning naturligt, jag bestämde mig för att prova och det lönade sig visst, kanske en av de bästa orala turerna som min korv har fått vara med om 🙂, det lönar sig att betala den bonusen för hennes prestation 😅.
Annars var det trevligt och fittan tight, nöjd hem och kanske om jag i framtiden råkar vara i de här trakterna så tittar jag förbi igen.
Särskilt omnämnande av det porriga stygga pratet och stönandet under akten 🙂